Yhteystiedot

Toimisto

Kalevan Rasti Ry
Merimiehenkatu 38
80100 Joensuu

Toimisto avoinna vain sopimuksen mukaan! Käynti Merimiehenkatu 38 sisäpihan puolelta.

044-3772314
toimisto@kalevanrasti.fi

Y-tunnus 0168231-4

Tilinumero

FI18 5770 0510 0234 81.

OP-Pohjolan BIC-tunnus (SWIFT) on OKOYFIHH.

Puheenjohtaja
Hannu Airila
050-3219714
etunimi.sukunimi@gmail.com

Varapuheenjohtaja, yhteistyösopimukset

Eeva Punta
040-0298465
etunimi.sukunimi@gmail.com

Nuorten valmennus
Hanna Mononen

050-5561016
mononen.hanna@gmail.com

Reeta Rieppo

050-3544915
reeta.rieppo@gmail.com

Kuntosuunnistus
Timo Lipponen
timolipponen01@gmail.com
0400-718341

Johan Pääkkönen
040-4105129
jcpaakkonen@gmail.com

Ketunlenkki
Oleg Vokulov
045-1612030
oleg.vokulov@gmail.com

Kartat
Börje Vartiainen
040-5532769
etunimi.sukunimi@kaivospuu.fi

Valmennusmanageri
Jari Väisänen
050-0515180
jari.s.vaisanen@gmail.com

Talous

Eeva Punta
040-0298465
etunimi.sukunimi@gmail.com

Viestintä
Jere Pajunen
050-5647486
jere.pajunen@kalevanrasti.fi

Emit-kalusto ja kilpailu
Ari Piitulainen
040-5312963
etunimi.sukunimi@kalevanrasti.fi

Johan Pääkkönen
040-4105129
jcpaakkonen@gmail.com

Logistiikka
Reino Nevalainen
040-5422900
reino.nevalainen@gmail.com

Suunnistusliiton kilpailukalenteri ja ilmoittautuminen