Kuntorastit 2021

Tulokset:

Päivä Paikka Järjestäjä Vastaava
1 to 8.4.2021 Marjala KR Tulokset Väliajat Oleg Vokulov
2 to 15.4.2021 Karhunmäen koulu KR Tulokset Väliajat Esa Piitulainen
3 to 22.4.2021 Kuhasalo KR Tulokset Väliajat Heikki Viinikka
4 to 29.4.2021 Aavaranta KR Tulokset Väliajat Pasi Markkanen
5 ti 4.5.2021 Viinijärvi LipTa Tulokset Väliajat Ohjeet
6 to 6.5.2021 Paihola KR Tulokset Väliajat Börje Vartiainen
7 ti 11.5.2021 Uuro KontU Tulokset Väliajat Ohjeet
8 to 13.5.2021 Lykynlampi KR Tulokset Väliajat Reino Nevalainen
9 ti 18.5.2021 Puntarikoski JoS Tulokset Väliajat Ohjeet
10 to 20.5.2021 Mertalammet KR Tulokset Väliajat Erkki Kettunen
11 ti 25.5.2021 Papulanniemi SelSi Tulokset Väliajat Ohjeet
12 to 27.5.2021 Pärnävaara KR Tulokset Väliajat Rauno Asikainen
13 ti 1.6.2021 Jyrkkälampi LipTa Tulokset Väliajat Ohjeet
14 to 3.6.2021 Lehmon koulu KR Tulokset Väliajat Juha-Mikael Malinen
15 ti 8.6.2021 Kontioranta KontU Tulokset Väliajat Ohjeet
16 to 10.6.2021 Kerolankangas KR Tulokset Väliajat Olavi Savolainen
17 ti 15.6.2021 Kaunisvaara JoS Tulokset Väliajat Ohjeet
18 to 17.6.2021 Kylmäoja KR Tulokset Väliajat Mika Väänänen
19 ti 22.6.2021 Honkavaara LipTa Tulokset Väliajat Ohjeet
20 to 24.6.2021 Välilammet KR Tulokset Väliajat André Bruguière
21 ti 29.6.2021 Hirviranta KontU Tulokset Väliajat Ohjeet
22 to 1.7.2021 Tukhulminlammit KR Tulokset Väliajat Olli Puhakka
23 ti 6.7.2021 Alavin kylätalo JoS Tulokset Väliajat Ohjeet
24 to 8.7.2021 Kuusoja KR Tulokset Väliajat Linda Talbonen
25 ti 13.7.2021 Veteläsuo LipTa Tulokset Väliajat Ohjeet
26 to 15.7.2021 Harpatti KR Tulokset Väliajat Eeva Punta
27 ti 20.7.2021 Koreikkosärkkä SelSi Tulokset Väliajat Ohjeet
28 to 22.7.2021 Elovaara KR Tulokset Väliajat Pasi Fränti
30 ti 27.7.2021 Hakrikenttä KontU Tulokset Väliajat Ohjeet
31 to 29.7.2021 Kekomäki KR Tulokset Väliajat Johan Pääkkönen
29 la 31.7.2021 Herajärvi-suunnistus KR Tulokset Väliajat Ohjeet
32 ti 3.8.2021 Kaunisvaara JoS Tulokset Väliajat Ohjeet
33 to 5.8.2021 Lykynlampi KR Tulokset Väliajat Hertta Juntunen
34 ti 10.8.2021 Huhmari LipTa Tulokset Väliajat Ohjeet
35 to 12.8.2021 Kuikkalampi KR Tulokset Väliajat Jere Pajunen
37 to 19.8.2021 Mertalammet KR Tulokset Väliajat Antti Hartikainen
38 ti 24.8.2021 Jaamankangas JoS Tulokset Väliajat Ohjeet
39 to 26.8.2021 Hiililammet KR Tulokset Väliajat Sami Rieppo
40 ti 31.8.2021 Jyrkkälampi + yö LipTa Tulokset Väliajat Ohjeet
41 to 2.9.2021 Kerolankangas KR Tulokset Väliajat Ari Nieminen
42 ti 7.9.2021 Jakkilanvaara KontU Tulokset Väliajat Ohjeet
43 to 9.9.2021 Kaakkuri KR Tulokset Väliajat Tiina Uotila
44 ti 14.9.2021 Moottorirata JoS Tulokset Väliajat Ohjeet
45 to 16.9.2021 Utranharju KR Tulokset Väliajat Tuomas Soininen
46 ti 21.9.2021 Sotkuma LipTa Tulokset Väliajat Ohjeet
47 to 23.9.2021 Lykynlampi KR Tulokset Väliajat Jyrki Raunio
48 la 2.10.2021 Pärnävaara KR Tulokset Väliajat Timo Martikainen
49 la 9.10.2021 Paihola KR Tulokset Väliajat Juhani Simonen
50 la 16.10.2021 Tukhulminlammit KR Tulokset Väliajat Olli Puhakka
51 la 23.10.2021 Repokallio KR Tulokset Väliajat Juha Leinonen
52 la 30.10.2021 Kuhasalo KR Tulokset Väliajat Dora Migroczi

 

Toimintaohjeet kuntorasteilla Lisätietoa Joensuun seudun kuntorasteista  Järjestysvuoron varaus Vuoden 2020 tulokset Vuoden 2019 tulokset Vuoden 2018 tulokset  Vuoden 2017 tulokset  Vuoden 2016 tulokset